Apel Motywacyjny

17 stycznia 2017 r., w Szkole Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu odbył się Apel Motywacyjny, najpierw dla klas drugich, a potem dla klas trzecich. Jak zwykle głównym celem tej uroczystości było nagrodzenie dyplomem uczniów wyróżnionych za zachowanie w szkole podczas pierwszego semestru w roku szkolnym 2016/2017.


W czasie apelu uczniowie z klasy III, wraz z wychowawczynią p. Ewą Samborską-Wcisło i p. Martą Świtała-Vesa, przedstawili pantomimę na podstawie "Bajki o Ciepłym i Puchatym". Przybliżyła ona uczniom wartości takie jak dobro, przyjaźń, współpraca, akceptacja, których realizacja składa się na dobre zachowanie w szkole, a docelowo pomaga uczniom zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności.

 

Dekorację, która była doskonałym tłem do odgrywanych scenek, przygotowała p. Elżbieta Ziółkowska. Koordynatorami Apelu Motywacyjnego były panie Ewa Leszczyńska i p. Monika Wełpa. Wzięła w nim udział także dyrekcja szkoły: pan dyrektor Dariusz Kopaczewski oraz panie wicedyrektorki Barbara Gaczyńska-Cukier i Anna Tylkowska.